Symulacyjna gra ekonomiczna dla studentów w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości

W dniu 16 listopada w Instytucie Pedagogiki w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i Europejskich Dni Pracodawcy odbyły się warsztaty dla studentów specjalności Poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Uczestnicy warsztatów, grając w ekonomiczną grę symulacyjną, mieli okazję, aby – z jednej strony dokonać analizy własnych umiejętności przedsiębiorczych, z drugiej natomiast – poznać warsztat nowoczesnego doradcy zawodowego.

Warsztaty poprowadziły Magdalena Łukowska i Agnieszka Kuberacka – doradcy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Wrocławiu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowa kampania, która ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia, gotowość do przełamywania barier, podejmowania ryzyka i inicjowania biznesowych przedsięwzięć.

Poniżej fotorelacja z tego spotkania.