ZAPROSZENIE I Ogólnopolskia Konferencja Naukowa nt.: Praktyki pedagogiczne przestrzenią i miejscem ewaluacji kompetencji przyszłych nauczycieli dziecka młodszego

Szanowni Państwo,

Pracownicy Instytutu Pedagogiki w Uniwersytecie Wrocławskim zapraszają do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt.: Praktyki pedagogiczne przestrzenią i miejscem ewaluacji kompetencji przyszłych nauczycieli dziecka młodszego, która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2017 roku we Wrocławiu.

Niezbędne informacje znajdują się w Komunikacie nr 1 dołączonym do zaproszenia, na stronie internetowej www.pedagogika.uni.wroc.pl w zakładce nauka/konferencje oraz na stronie www.konferencja.dziecko.uni.wroc.pl

Obrady zostały zaplanowane na dzień 20 kwietnia. Będzie im towarzyszyła wystawa dokumentująca przebieg praktyki dyplomowej studentów III roku Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego Instytutu Pedagogiki.

W drugim dniu konferencji odbędą się warsztaty dla nauczycieli i studentów. Szczegółowy program konferencji i oferty warsztatowej otrzymają Państwo wraz z komunikatem nr 2 po 25 marca 2017 roku.

Karta-zgloszenia-konferencja-praktyki-pedagogiczne

Komunikat-nr-1