Profil: Aleksander Kobylarek

Interdyscyplinarne Koło Naukowe VARIOGRAF rekrutacja

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Variograf to miejsce dla każdego, kto rozważa podjęcie studiów doktoranckich, chce zobaczyć „jak się robi naukę” lub po prostu wzmocnić swoje kompetencje komunikacyjne i społeczne.

Koło powstało w 2006 roku z inicjatywy studentów pedagogiki, ale w swoje szeregi chętnie przyjmuje również przedstawicieli innych kierunków, zwłaszcza zainteresowanych związkami edukacji z różnymi dziedzinami nauki.
W ramach naszej działalności organizujemy corocznie dwie konferencje naukowe:  międzynarodową konferencję Education Culture & Society i ogólnopolską konferencję Talenty promującą debiuty naukowe, a także cykl szkoleń otwartych pod nazwą Kuźnia Kadr. Ponadto na każdym naszym spotkaniu chętni członkowie Koła mogą zaprezentować wybrany przez siebie temat, dzieląc się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą, a zarazem doskonaląc swoją technikę prezentacji.

Nasze spotkania odbywają się w czwartki o godzinie 18:30 w sali 32 w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego przy ulicy Dawida 1.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą działalnością, zgłoś się do naszego opiekuna dr Aleksandra Kobylarka (aleksander.kobylarek@gmail.com) lub po prostu przyjdź na najbliższe czwartkowe spotkanie.

Czekamy na Ciebie!

Spotkanie Variografu 19.01.2017 szkolenie z zapisu bibliograficznego APA

Zapraszam wszystkich zainteresowanych! Spotkanie w czwartek 19 stycznia od 18.30 w sali 58 Instytutu Pedagogiki, ul. Dawida 1. Dr Luba Jakubowska poprowadzi dla nas szkolenie z APA (jeden ze standardów edytorskich tekstów naukowych). Będziemy również wybierać Sekretarz Konferencji ,,Talenty 2017” oraz weryfikować (OSTATECZNIE) obowiązki władz Koła (brzmi poważnie…). Widzimy się w czwartek!